Професійний захист від блискавки та заземлення будівель є важливою складовою системи безпеки. Адже наслідки розрядів блискавки можуть бути дуже серйозними: пожежа, пошкодження покрівлі, ураження людей струмом, виведення з ладу дорогих електроприладів тощо. Як при безпосередньому контакті блискавки з об’єктом, так навіть і при віддалених розрядах може виникнути небезпечне перенапруження в електромережі.

Телефонуйте:

Саме тому, щоб попередити загрозу удару блискавки і звести до мінімуму наслідки її впливу на об'єкт, компанія «Техноспектр-Сервіс» пропонує встановлення комплексної системи блискавкозахисту та заземлення.

Ми надаємо послуги

Блискавкозахист (громовідвід)
Контур заземлення

Ми виконуємо комплекс робіт з блискавкозахисту «під ключ», що включає в себе монтаж, обладнання, виконавчу документацію (проект, паспорт), протоколи вимірювань.

Ви отримаєте:

Робочий проект блискавкозахисту та заземлення;

Постачання узгоджених матеріалів та устаткування;

Монтаж системи (з необхідними висотними і земляними роботами);

Електровимірювання та пуско-налагоджувальні роботи;

Виконавчу та звітну документацію.

Компанія «Техноспектр-Сервіс» надає повний комплект проектної документації. Робочий проект виконується згідно діючого стандарту ДСТУ EN 62305 та складається з пояснювальної записки, креслень даху, фасадів та вузлів, сертифікату відповідності.

Виконання контуру заземлення від компанії «Техноспектр-Сервіс»

Типове рішення захисту від прямих ударів блискавки для приватного, промислового та агропромислового сектору являється система зовнішнього блискавкозахисту та контур заземлення.

Система блискавкозахисту складається з системи блискавкоприймачів, струмовідводів та заземлювачів.

Блискавкоприймач перехоплює небезпечний розряд блискавки і встановлюється як найвища точка опори. Блискавкоприймачі встановлюються як вертикально у вигляді стрижнів так і горизонтально (натягнуті троси, блискавкоприймальна сітка) в залежності від конструкції даху.

Струмовідводи необхідні для відведення струму блискавки від блискавкоприймача до заземлювача. Влаштування системи струмовідводів виконується згідно з вимогами ДСТУ EN 62305-3-2012. Кількість струмовідводів розраховується в залежності від периметру будівлі. Струмовідводи прокладаються найкоротшими шляхами та по виступаючих кутах будівлі.

Заземлювачі призначені для відводу струму в грунт.

Наші фахівці здійснюють прокладання системи блискавкозахисту на різних видах покрівлі, так, наприклад, на покрівлі з профнастилу, з натуральної черепиці, на фальцевій та шиферній покрівлі, на покрівлі з металочерепиці, з бітумної черепиці тощо.

Співробітники нашої компанії завжди допоможуть обрати необхідне устаткування для зовнішнього блискавкозахисту (яке захищає від прямих ударів блискавки), внутрішнього блискавкозахисту (тобто захист від перенапруги) та для заземлення. А також виконають монтаж на об’єкті швидко та ефективно.

Актуальна ціна блискавкозахисту для приватних будинків, промислових та агропромислових об’єктів

Ми виконуємо монтаж блискавкозахисту та контуру заземлення в Києві та Київській області, а також по всій Україні.

Міжнародні стандарти

Частина 1 - Загальні положення IEC-62305-1
Частина 3 - Фізичні руйнування будівель споруд та небезпека для життя IEC-62305-3

Зателефонуйте нашим фахівцям та дізнайтеся детальніше про надання послуг з блискавкозахисту.