Конспект лекцій

Ми надаємо у відкритому доступі конспект лекцій спеціальних курсів навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

При написанні статей використовуємо норми діючого законодавства. Ми пишемо про вимоги пожежної безпеки до інженерного обладнання, до евакуаційних шляхів, планів евакуації, первинних засовіб пожежогасіння, основні вимоги щодо забезпечення техногенної безпеки, про дії населення при надзвичайних ситуаціях, про цивільний захист та багато іншого.

У статтях ми відповідаємо на питання, коли проводити замір опору ізоляції електричних мереж, де розміщувати знаки пожежної безпеки, як виглядає журнал обліку вогнегасників тощо.

Дії при аварії на АЕС

Аварія на радіаційному об’єкті. Почувши попереджувальний сигнал, негайно ввімкніть радіопровідний зв’язок, радіо або телебачення місцевого віщання та прослухайте повідомлення.

Оповіщення про виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру

Оповіщення керівників, відповідальних осіб, органів влади, суб’єктів господарювання, населення та сил цивільного захисту про виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру

to top button