Евакуація є основним способом захисту населення при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації.

При отриманні розпорядження щодо евакуації необхідно:

Перебуваючи у навчальному закладі

Учні, студенти, прослухавши інформацію про необхідність евакуації, виконують розпорядження вчителя, викладача і під його керівництвом організовано, спокійно і без паніки залишають приміщення і в подальшому виконують вказівки органів цивільного захисту.

Вартість навчання у Навчальному центрі (пожежна безпека, техногенна безпека, цивільний захист), послуг вимірювальної електротехнічної лабораторії, блискавкозахисту та заземлення, експертизи, проектування, планів евакуації

Алгоритм дій працівника закладу освіти при виникненні надзвичайних ситуацій (при виникненні пожежі):

  • Доповісти про виникнення пожежі черговому адміністратору, та директору навчального закладу (до 30 секунд).
  • Отримати у чергового сторожа ключі (взяти з шафи ключі від запасних виходів), та відкрити два запасні виходи адміністративного корпусу (до 50 секунд).
  • Подати сигнал (три довгі дзвінки) на проведення евакуації учнів та працівників з навчального закладу.
  • При можливості оповістити голосом через радіомережу, або особисто голосом проходити при цьому по поверхах будівлі. Три довгі дзвінки, (механічний дзвінок) та команди голосом.
  • Надавати допомогу (при можливості виходячи з ситуації) в евакуації матеріальних цінностей та архіву бухгалтерії і документів приймальної директора навчального закладу.
  • Надати допомогу пожежному розрахунку в організації гасіння пожежі (при можливості вказувати) шляхи підходу до епіцентру пожежі та інше).
Алгоритм дій працівника закладу освіти при виникненні надзвичайних ситуацій