Контур заземлення є одним з найактуальніших і важливих завдань, якщо Ви будуєте окреме житло за містом, організовуєте своє виробництво, яке пов’язане з підключенням потужних електричних приладів, пристроїв та інструментів.

Телефонуйте:

Для захисту від уражень електричним струмом у випадку дотику до металевих неструмопровідних частин, які можуть опинитись під напругою внаслідок пошкодження ізоляції, використовують захисне заземлення.

Компанія «Техноспектр-Сервіс» пропонує такі рішення як система блискавкозахисту, контур заземлення і захисні заходи від ураження електричним струмом.

Ми пропонуємо

повторне заземлення
глибинне заземлення
стандартне заземлення

Ви отримаєте:

Постачання узгоджених матеріалів та устаткування;

Монтажні роботи (з необхідними земляними роботами);

Протокол вимірювання контуру заземлення;

Технічний паспорт заземлювального пристрою.

Ми виконуємо комплекс робіт із встановлення контуру заземлення «під ключ», що включає в себе монтаж, обладнання, виконавчу документацію (паспорт), протоколи вимірювань.

Блискавкозахист від компанії «Техноспектр-Сервіс»

Захисна дія контуру заземлення заснована на зниженні до безпечної величини струму, який проходить через людину в момент дотику до пошкодженої електроустановки.

Контур заземлення являє собою електроди, які забиті в землю та з’єднані між собою. Ми використовуємо найбільш ефективну конструкцію, коли електроди розміщуються в одну лінію.

Типовим рішенням є модульно-штировий спосіб заземлення.

Наші фахівці здійснюють прокладання контуру заземлення у різних ґрунтах з різним питомим опором, як наприклад, пісок, супісок, суглинок, глина, садова земля, чорнозем, торф тощо.

Співробітники нашої компанії завжди допоможуть обрати необхідне устаткування для контуру заземлення та блискавкозахисту, а також виконають монтаж на об’єкті швидко та ефективно.

Контер заземлення у приватному секторі
Виконання контуру заземлення
Монтаж контуру заземлення у приватному секторі
Монтаж заземлення

Ми працюємо по всій Україні, зокрема у таких містах як Київ та передмістя, Київська область.

Щоб замовити контур заземлення «під ключ» зателефонуйте нашим спеціалістам або заповніть форму.