Коли проводити замір опору ізоляції електричних мереж?

Коли проводити замір опору ізоляції

електричних мереж?

Відповідно до п. 1.20 глави 1 розділу IV НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні» замір опору ізоляції і перевірка спрацювання приладів захисту електричних мереж

та електроустановок від короткого замикання мають проводитись 1 раз на 2 роки, якщо інші терміни не обумовлені ПТЕ.

 

НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні»

                                                                   НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні»

 

 

 

 

 

 

 

                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

phone-handset