Навчальний центр  «Техноспектр-Сервіс»  проводить:

 

навчання з питань пожежної безпеки

навчання з питань техногенної безпеки

навчання з питань цивільного захисту 

навчання з питань охорони праці

 

Посадовим особам ми детально, аргументовано та докладно розкажемо як звести ймовірність виникнення пожежі до мінімуму, вміти діяти при пожежі та під час надзвичайних ситуацій, а також організуємо заходи з цивільного захисту.
Компанія «Техноспектр-Cервіс» проводить навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки, цивільного захисту та охорони праці.Наша компанія пропонує пройти навчання курсове та індивідуальне з отриманям посвідчення про походження навчання з питань пожежної безпеки.

Напрямки навчання:


 

пожежна безпека (навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки)


 

цивільний захист (навчання працівників з питань цивільного захисту)


 

техногенна безпека


 

пожежно-технічного мінімум (спеціальне навчання з питань пожежної безпеки)


 

прискорена підготовка до дій в особливий період


 

загальна підготовка до дій у надзвичайних ситуаціях


 

додаткова підготовка з техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки


 

Навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки


 

Навчання з питань охорони праці

Наша компанія пропонує пройти навчання дистанційно та онлайн.

Після проходження курсу Ви отримаєте:

 

 

Протокол

засідання комісії з навчання та перевірки знань


 

Посвідчення

про проходження навчання


 

Матеріали

методично-навчальні

 

Програми навчання (програма навчання з питань пожежної безпеки), розроблені Навчальним центром, погоджені Державною службою України з надзвичайних ситуацій, розроблені відповідно до статті 40 Кодексу цивільного захисту України та Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. №444, Затверджених Наказом МВС України від 05.11.2018 року № 879.

 

В навчальному центрі здійснюється

 
 
 
 
Навчальний центр

  • Навчання з питань пожежно-технічного мінімуму для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою
  • Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій
  • Навчання з питань загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях (навчання з питань цивільного захисту)
  • Навчання з питань додаткової підготовки з техногенної безпеки працівників об’єктів підвищеної небезпеки
  • Навчання з питань прискореної підготовки працівників до дій в особливий період (навчання з цивільного захисту)
  • Навчання з питань спеціальної підготовки працівників, що входять до складу спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, до дій у надзвичайних ситуаціях (навчання з цивільного захисту на підприємстві)
  • Навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки
  • Навчання з питань охорони праці
  • Протипожежний інструктаж та навчання працівників із питань пожежної безпеки (організація навчання працівників з питань пожежної безпеки)

Фахівці проводять навчання на високому професійному рівні, використовуючи відповідну матеріально-технічну та навчально-методичну базу. На навчальний курс можуть бути запрошені представники департаменту державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки ДСНС України, Міністерства Інфраструктури України.

 
 
 
Навчальний центр

Наша компанія здійснює виїзні інструктажі, лекції, семінари та практичні заняття на об’єктах у зручний для Вас час, а також навчання проводиться в спеціалізованих учбових аудиторіях. Також ми пропонуємо дистанційне навчання та онлайн навчання.

На курсах Навчального центру ви отримаєте як теоретичні, так і практичні знання та навички захисту при виникненні пожежі та при надзвичайних ситуаціях.

У нашій компанії посадові особи підприємств, установ та організацій можуть пройти курс з пожежно-технічного мінімуму з нуля або продовжити раніше видане посвідчення.

Фахівці проводять навчання на високому професійному рівні, використовуючи відповідну матеріально-технічну та навчально-методичну базу. На навчальний курс можуть бути запрошені представники департаменту державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки ДСНС України, Міністерства Інфраструктури України.

В залежності від особливостей виробничої діяльності компанії співробітники певних спеціальностей мають пройти поглиблене (cпеціальне) навчання з питань пожежної безпеки. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців для консультації з приводу того, який персонал і за якими програмами має пройти навчання.

Дозвільні та установчі документи компанії «Техноспектр-Сервіс».

Ви можете пройти навчання як в Києві, так і по всій Україні. Після закінчення курсу ви отримаєте Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

В Навчальному центрі проводимо інструктажі (вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий), навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки та спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для підвищення пожежно-технічних знань посадових осіб, навчання правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей підприємства, для більш глибокого ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, для напрацювання навичок використання наявних засобів пожежогасіння.

Актуальні ціни навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Виїзні навчання проходять в таких містах як Київ, Київська область, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Харків, Дніпро та в  інших містах України.

Замовити курс

 

Ми проводимо навчання як в Києві, так і по всій Україні. Після закінчення навчання ви отримаєте Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

Ми проводимо виїзні навчання в таких містах як Київ, Київська область, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Харків, Дніпро та в  інших містах України.

Після закінчення навчання ви отримаєте Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

 
 
 
 
 
 

Телефонуйте:


phone-handset