Захист людей у разі виникнення пожежі є найважливішим завданням усієї системи протипожежного захисту. Вирішення цього завдання, в першу чергу, потребує впровадження ефективних евакуаційних заходів на випадок виникнення пожежі.

Директор КП "ІРЦ" Кондратюк Ж.В.

Директор КП "ІРЦ" Кондратюк Ж.В.

Команда «Техноспектр-Сервіс» виконала замовлення по розробці плану евакуації на випадок пожежі та встановленню протипожежних знаків для комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Вишгородської районної ради Київської області.

План евакуації виконано відповідно до вимог Правил пожежної безпеки в Україні НАПБ А.01.001-2014.

Співробітник "Техноспектр-Сервіс" Тетяна Шульженко

На схемі евакуації людей при пожежі вказані евакуаційні виходи, розміщення вогнегасників, електрощитів, аптечки, а також позначені основні шляхи евакуації та запасні. Для поліпшення умов просторової орієнтації було вказано позначку «Ви знаходитесь тут». Також на плані є розшифровка всіх умовних позначень та дії при пожежі.

В приміщеннях КЦ «ІРЦ» ми встановили знаки безпеки, які відповідають ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір" (ISO 6309:1987, IDT) та ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Цвета сигнальные и знаки безопасности".

План евакуації при пожежі та знаки безпеки виконано на пластиковій основі із захисною плівкою з використанням високоякісного друку, що забезпечує довгий строк експлуатації.

Колектив КП "ІРЦ"
Співробітник КП "ІРЦ"

У нашому Навчальному центрі Ви можете пройти курс лекцій з пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Дружний колектив КП "ІРЦ" на чолі з директором Кондратюк Ж.В.

Дружний колектив КП "ІРЦ" на чолі з директором Кондратюк Ж.В.

План евакуації з КП "ІРЦ"

План евакуації з КП "ІРЦ"