При наявності внутрішнього протипожежного водопостачання внутрішні пожежні кран-комплекти повинні бути встановлені в доступних місцях відповідно до ДБН В.2.5-64. 2012 «Внутрішній водопровід та каналізація».

Відповідно до розділу V «Вимоги до утримання технічних засобів протипожежного захисту» НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні» розміщення пожежних кран-комплектів не повинно перешкоджати  евакуації людей.

Кожен пожежний кран-комплект повинен укомплектовуватися пожежним рукавом однакового з ним діаметра та стволом, кнопкою дистанційного запуску пожежних насосів (за наявності таких насосів), а також важелем для полегшення відкривання вентиля укомплектовано.

Елементи з’єднання пожежного крана, рукавів та ручного пожежного ствола  повинні бути однотипні.

Пожежні кран-комплекти повинні розміщуватися у вбудованих або навісних шафках.

Шафки пожежних кран-комплектів повинні мати отвори для провітрювання, і пристосовані для опломбування та візуального огляду.

Технічне обслуговування і перевірка на працездатність шляхом пуску води з реєстрацією результатів перевірки у спеціальному журналі обліку технічного обслуговування пожежних кран-комплектів повинні проводитися не рідше одного разу на рік.

Пожежні кран-комплекти повинні бути справні і доступні для використання.

внутрішні пожежні кран-комплекти Техноспектр-Сервіс