Перелік об’єктів різного призначення, які мають бути оснащені переносними газовими вогнегасниками викладений у додатку 10 до НАПБ Б.01.008-2018 «Правил експлуатації та типових норм належності вогнегасників» (пункт 4 розділу VІ).

Рекомендується оснащувати переносними газовими вогнегасниками ВВК-1,4 та ВВК-2 такі об’єкти як громадські будинки та приміщення з наявністю оргтехніки, приміщення обчислювальних центрів, споруди промислових підприємств.

Переносними газовими вогнегасниками ВВК-3,5 та ВВК-5 рекомендується оснащувати громадські будинки, споруди та приміщення з наявністю оргтехніки, приміщення обчислювальних центрів, споруди промислових підприємств.

Вогнегасники слід встановлювати у видних та легкодоступних місцях, а також у пожежонебезпечних місцях, в яких найбільш можлива поява пожеж. Більш детально описно у статті Де встановлювати вогнегасники

Застереження щодо використання газових вогнегасників: при гасінні пожежі в приміщенні необхідно враховувати можливість зниження вмісту кисню в повітрі приміщення нижче гранично допустимого значення.

Які об’єкти оснащувати переносними газовими вогнегасниками