До пожежної безпеки об'єктів пред'являються вимоги, які встановлені нормативно-правовими актами. Відповідно до Статті 57 Кодексу цивільного захисту України, об’єкти нерухомості (будівлі, споруди, приміщення та їх частини) повинні мати відповідну документацію, а саме – Декларацію, яка підтверджує відповідність вимогам пожежної безпеки. На об’єктах з високим ступенем ризику окрім декларації необхідно провести оцінку протипожежного стану.

Якщо всі норми пожежної безпеки дотримані та пожежні ризики зводяться до мінімуму, то вважається, що пожежна безпека об'єкта забезпечена. Для визначення відповідності об'єкту вимогам пожежної безпеки проводиться експертиза. Метою такої експертизи є оцінка відповідності об'єкта правилам і нормам протипожежного захисту та підвищення рівня безпеки громадян.

  • ТОВ «ТЕХНОСПЕКТР-СЕРВІС» » проводить експертизу (оцінку) протипожежного стану об’єктів та допомагає оформити Декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання.

Наша компанія пропонує послуги з проведення експертизи протипожежного стану об’єктів у Києві та Київській області, а саме:

  • Проведемо перевірку відповідності об'єкта нормам пожежної безпеки із використанням високоякісного обладнання;
  • Проаналізуємо організацію протипожежних заходів на об’єкті;
  • Допоможемо усунути виявлені недоліки та підвищити рівень пожежної безпеки;
  • Допоможемо оформити документи відповідності відповідно до поставлених вимог;
  • Розробимо індивідуальні плани евакуації у форматі 3D та інструкції про заходи пожежної безпеки.

Ми проводимо аудит протипожежного стану об’єкта та підготуємо експертний висновок, а також заповнюємо та подаємо до органів ДСНС Декларацію відповідності матеріально-технічної бази.

Дізнайтеся про умови надання та вартість послуги з оцінки протипожежного стану об’єктів.

Замовити експертизу (оцінку)

Для цього заповніть форму:

Телефонуйте: