Навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки посадових осіб органів влади та суб’єктів господарювання, що належать до сфери їх управління.

Ми пропонуємо пройти навчання онлайн та дистанційне навчання.

У нашому Навчальному центрі проводяться лекції, семінари, інструктажі та практичні заняття у спеціалізованих учбових аудиторіях та з виїздом на об’єкт.

Телефонуйте:

Ви отримаєте:

Навчання

керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки

Протокол

засідання комісії з навчання та перевірки знань

Посвідчення

про проходження навчання

Матеріали

методично-навчальні

Програма навчання, розроблена Навчальним центром, погоджені Державною службою України з надзвичайних ситуацій, розроблені відповідно до статті 40 Кодексу цивільного захисту України та Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. №444, Затверджених Наказом МВС України від 05.11.2018 року № 879.

Навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки передбачає:

  • вивчення інформації, що міститься у планах реагування на надзвичайні ситуації, про дії в умовах загрози і виникнення надзвичайної ситуації, а також оволодіння навичками надання першої допомоги потерпілим, користування засобами індивідуального і колективного захисту;
  • ознайомлення з обов’язками, навичками користування та матеріальною частиною техніки, приладів і табельного майна таких служб і формувань, засобами захисту, вивчення порядку приведення їх у готовність, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт;
  • поглиблення знань з питань техногенної безпеки, джерел небезпеки, що за певних обставин можуть спричинити виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті підвищеної небезпеки, та небезпечних речовин, що виготовляються, переробляються, зберігаються чи транспортуються на його території;
  • вивчення правил пожежної безпеки з урахуванням особливостей виробництва, ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволодіння навичками використання наявних засобів пожежогасіння;
  • навчання способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених застосуванням засобів ураження в особливий період, що здійснюється підприємствами, установами та організаціями, які продовжують роботу у воєнний час, і розпочинається одночасно з уведенням в дію планів цивільного захисту на особливий період.

У нашому Навчальному центрі проводяться лекції, семінари, інструктажі та практичні заняття у спеціалізованих учбових аудиторіях та з виїздом на об’єкт. Ми пропонуємо пройти навчання онлайн та дистанційне навчання.

Актуальні ціни навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Ви можете пройти навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки у Києві та по всій Україні. Після закінчення курсу ви отримаєте Протокол перевірки знань, Посвідчення встановленого зразка та методично-навчальні матеріали.

Виїзні навчання, а також дистанційне навчання та навчання онлайн проходять в таких містах як Київ, Київська область, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Харків, Дніпро та в  інших містах України.

Телефонуйте: