З метою виявлення несправного електрообладнання або такого, що не відповідає нормам і правилам улаштування електроустановок, проводяться профілактичні електровимірювання. Це здійснюється для запобігання нещасних випадків та випадків загоряння електропроводки.

Наша вимірювальна електротехнічна лабораторія ТОВ «ТЕХНОСПЕКТР-СЕРВІС» виконує всі види електровимірювальних робіт різного ступеня складності – від вимірювання опору заземлюючих пристроїв до технічних випробувань, має достатній досвід, кваліфікований персонал та сучасне сертифіковане обладнання.

Компанія ТОВ «ТЕХНОСПЕКТР-СЕРВІС» атестована на підставі Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», відповідає критеріям оцінювання вимірювальних можливостей згідно ДСТУ ISO10012:2005 та СОУ 74.9 – 02568294 – 001:2016.

Elektrotehnichna-laboratorija-1

Наша компанія проводить всі необхідні роботи по оформленню дозвільної документації:

 • Електровимірювання і випробування електроустановок до і вище 1000 В;
 • Приймально-здавальні випробування електроустановок;
 • Оформлення протоколів електровимірювання та технічних звітів.
Elektrotehnichna-laboratorija-3

Ми пропонуємо комплексне рішення таких задач, як отримання технічних умов, розробка проектної документації, у тому числі розрахунки струмового допустимого навантаження, складання акту прихованої проводки, монтаж і допуск в експлуатацію електроустановок зовнішнього і внутрішнього електропостачання житлових, громадських, виробничих будівель і споруд, об'єктів індивідуального будівництва, так і рішення задач на будь-якому етапі робіт.

Вимірювальна електротехнічна лабораторія виконує такі види електровимірювальних робіт:

 • Вимірювання значення опору ізоляції обмоток силових трансформаторів, автотрансформаторів та масляних реакторів;
 • Випробування ізоляції підвищеною прикладеною напругою частоти 50 Гц силових трансформаторів, автотрансформаторів та масляних реакторів;
 • Визначення відсутності обривів оболонок жил кабелів та фазування кабельних ліній;
 • Вимірювання значення опору ізоляції кабельних ліній;
 • Випробування підвищеною випрямленою напругою кабельних ліній;
 • Вимірювання значення опору ізоляції вводів та прохідних ізоляторів;
 • Випробування підвищеною напругою частоти 50 Гц вводів та прохідних ізоляторів;
 • Вимірювання значення опору ізоляції електродвигунів змінного струму;
 • Вимірювання значення опору металевого зв’язку між заземлювачем та обладнанням заземлювальних пристроїв;
 • Вимірювання значення опору заземлювальних пристроїв;
 • Перевірка спрацювання захисту в електроустановках із заземленою нейтраллю заземлювальних пристроїв;
 • Вимірювання значення опору ізоляції електроустановок, апаратів, вторинних кіл і електропроводок напругою до 1000 В;
 • Випробування ізоляції підвищеною напругою частоти до 50 Гц електроустановок, апаратів, вторинних кіл і електропроводок напругою до 1000 В;
 • Перевірка спрацювання пристроїв захисту, які реагують на надструми та виконують функцію захисного автоматичного вимикання живлення електроустановок, апаратів, вторинних кіл і електропроводок напругою до 1000 В;
 • Вимірювання значення опору ізоляції ручного електроінструменту до 1000 В.

За результатами вимірювань, проведених електровимірювальною лабораторією, оформлюються протоколи електровимірювань, які об'єднуються в технічний звіт. Якщо виявлені порушення – складається дефектна відомість.

Відповідно до п. 1.20 глави 1 розділу IV НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні» замір опору ізоляції і перевірка спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання проводяться 1 раз на 2 роки, якщо інші терміни не обумовлені ПТЕ (в тому числі і заземлення).

Наші фахівці проводять всю попередню роботу від отримання технічних умов та необхідних дозволів на проектні та будівельно-монтажні роботи до оформлення необхідної дозвільної документації та здачі об'єктів в експлуатацію.

Співробітники ТОВ «ТЕХНОСПЕКТР-СЕРВІС» проводять заміри опору ізоляції, заміри опору заземлення, вимірювання опору петлі «фаза-нуль», розрахунки допустимих струмових навантажень, перевірку схем блискавкозахисту, пошук місця пошкодження кабелю, складають акти проведення прихованих робіт на прокладання електропроводки за підвісними стелями тощо в Києві, Київській області та по всій Україні.

Всі фахівці вимірювальної електротехнічної лабораторії постійно підтримують рівень своєї кваліфікації, мають діючі групи допуску по спецроботам та електробезпеці.

Elektrotehnichna-laboratorija-4
viber image 2019-04-11 , 11.10.19
viber image 2019-04-11 , 11.10.20

Замовити роботи

Для цього заповніть форму:

Для більш детальної інформації напишіть нам або зателефонуйте: