Компанія «Техноспектр-Cервіс» (код ЄДРПОУ 38365447) проводить навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Телефонуйте:

Напрямки навчання:

пожежна безпека

цивільний захист

техногенна безпека

пожежно-технічного мінімум

прискорена підготовка до дій в особливий період

виїзд на підприємство для проведення навчання

загальна підготовка до дій у надзвичайних ситуаціях

додаткова підготовка з техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки

Навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки

Наша компанія пропонує пройти навчання дистанційно та онлайн.

У Навчальному центрі здійснюється підготовка працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, яка передбачає вивчення інформації про реагування на надзвичайні ситуації, про дії в умовах загрози і виникнення надзвичайної ситуації, а також оволодіння навичками надання першої допомоги потерпілим, користування засобами індивідуального і колективного захисту.

Після проходження курсу Ви отримаєте:

Протокол

засідання комісії з навчання та перевірки знань

Посвідчення

про проходження навчання

Матеріали

методично-навчальні

В навчальному центрі проводимо

Навчальний центр
  • Навчання з питань пожежно-технічного мінімуму для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою
  • Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій
  • Навчання з питань загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях
  • Навчання з питань додаткової підготовки з техногенної безпеки працівників об’єктів підвищеної небезпеки
  • Навчання з питань прискореної підготовки працівників до дій в особливий період
  • Навчання з питань спеціальної підготовки працівників, що входять до складу спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, до дій у надзвичайних ситуаціях
  • Навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки
Навчальний центр

Наша компанія здійснює виїзні інструктажі, лекції, семінари та практичні заняття на об’єктах у зручний для Вас час, а також навчання проводиться в спеціалізованих учбових аудиторіях. Також ми пропонуємо дистанційне навчання та онлайн навчання.

На курсах Навчального центру ви отримаєте як теоретичні, так і практичні знання та навички захисту при виникненні пожежі та при надзвичайних ситуаціях.

У нашій компанії посадові особи підприємств, установ та організацій можуть пройти курс з пожежно-технічного мінімуму з нуля або продовжити раніше видане посвідчення.

Фахівці проводять навчання на високому професійному рівні, використовуючи відповідну матеріально-технічну та навчально-методичну базу. На навчальний курс можуть бути запрошені представники департаменту державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки ДСНС України, Міністерства Інфраструктури України.

В залежності від особливостей виробничої діяльності компанії співробітники певних спеціальностей мають пройти поглиблене (cпеціальне) навчання з питань пожежної безпеки. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців для консультації з приводу того, який персонал і за якими програмами має пройти навчання.

Дозвільні та установчі документи компанії «Техноспектр-Сервіс».

Ви можете пройти навчання як в Києві, так і по всій Україні. Після закінчення курсу ви отримаєте Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

В Навчальному центрі проводимо інструктажі (вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий), навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки та спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для підвищення пожежно-технічних знань посадових осіб, навчання правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей підприємства, для більш глибокого ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, для напрацювання навичок використання наявних засобів пожежогасіння.

Актуальні ціни навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Виїзні навчання проходять в таких містах як Київ, Київська область, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Харків, Дніпро та в  інших містах України.

Телефонуйте: