У Навчальному центрі здійснюється підготовка працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, яка передбачає вивчення інформації про реагування на надзвичайні ситуації, про дії в умовах загрози і виникнення надзвичайної ситуації, а також оволодіння навичками надання першої допомоги потерпілим, користування засобами індивідуального і колективного захисту.

У Навчальному центрі  проводиться навчання керівників з питань цивільного захисту та техногенної безпеки посадових осіб органів влади та суб’єктів господарювання, що належать до сфери їх управління.

Після проходження курсу

Протокол

засідання комісії з навчання та перевірки знань

Посвідчення

про проходження навчання

Матеріали

методично-навчальні

В Навчальному центрі проводиться

Навчальний центр

У Навчальному центрі можливі виїзні інструктажі, лекції, семінари та практичні заняття на об’єктах у зручний час, а також навчання проводиться в спеціалізованих учбових аудиторіях. Також виконується дистанційне навчання та онлайн навчання.

На курсах Навчального центру кожен отримує як теоретичні, так і практичні знання та навички захисту при виникненні пожежі та при надзвичайних ситуаціях.

Посадові особи підприємств, установ та організацій можуть пройти курс з пожежно-технічного мінімуму з нуля або продовжити раніше видане посвідчення.

Фахівці проводять навчання на високому професійному рівні, використовуючи відповідну матеріально-технічну та навчально-методичну базу. На навчальний курс можуть бути запрошені представники департаменту державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки ДСНС України, Міністерства Інфраструктури України.

В залежності від особливостей виробничої діяльності компанії співробітники певних спеціальностей мають пройти поглиблене (cпеціальне) навчання з питань пожежної безпеки.

Кожен може пройти навчання як в Києві, так і по всій Україні. Після закінчення курсу видається Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

В Навчальному центрі проводяться інструктажі (вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий), навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки та спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для підвищення пожежно-технічних знань посадових осіб, навчання правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей підприємства, для більш глибокого ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, для напрацювання навичок використання наявних засобів пожежогасіння.