Компанія «ТЕХНОСПЕКТР-СЕРВІС» (код ЄДРПОУ 38365447) проводить навчання з питань пожежної безпеки, техногенної безпеки та цивільного захисту. Посадовим особам ми детально, аргументовано та докладно розкажемо як звести ймовірність виникнення пожежі до мінімуму, вміти діяти при пожежі та під час надзвичайних ситуацій, а також організуємо заходи з цивільного захисту.

Ми проводимо навчання:

пожежна безпека

пожежно-технічного мінімум

техногенна безпека

цивільний захист

загальна підготовка до дій у надзвичайних ситуаціях

додаткова підготовка з техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки

прискорена підготовка до дій в особливий період

виїзд на підприємство для проведення навчання

Вартість навчання

Навчання у навчальному центрі (ціна за 1 особу)
1200 грн. курс
Виїзд на підприємство (Київ та Україна)
від 4000 грн. курс

Телефонуйте:

Наша компанія проводить виїзні інструктажі, лекції, семінари та практичні заняття на об’єктах у зручний для Вас час, а також навчання проводиться в спеціалізованих учбових аудиторіях.

На курсах Навчального центру ви отримаєте як теоретичні, так і практичні знання та навички захисту при виникненні пожежі та при надзвичайних ситуаціях. У нашій компанії Ви можете пройти курс з пожежно-технічного мінімуму з нуля або продовжити раніше видане посвідчення.

В навчальному центрі проводимо

  • навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій;
  • навчання з питань пожежно-технічного мінімуму для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою;
  • навчання з питань техногенної безпеки та цивільного захисту;
  • навчання з питань загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях; навчання з питань додаткової підготовки з техногенної безпеки працівників об’єктів підвищеної небезпеки;
  • навчання з питань прискореної підготовки працівників до дій в особливий період;
  • лекції та інструктажі з питань пожежної безпеки на об’єкті замовника.
2019-02-08 (2)

Фахівці проводять навчання на високому професійному рівні, використовуючи відповідну матеріально-технічну та навчально-методичну базу. На навчальний курс можуть бути запрошені представники департаменту державного нагляду (контролю) у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки ДСНС України, Міністерства Інфраструктури України.

Підготовка працівників до дій у надзвичайних ситуаціях передбачає

В навчальному центрі проводимо інструктажі (вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий), навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки та спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для підвищення пожежно-технічних знань посадових осіб, навчання правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей підприємства, для більш глибокого ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, для напрацювання навичок використання наявних засобів пожежогасіння.

У навчальному центрі здійснюється підготовка працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, яка передбачає вивчення інформації про реагування на надзвичайні ситуації, про дії в умовах загрози і виникнення надзвичайної ситуації, а також оволодіння навичками надання першої допомоги потерпілим, користування засобами індивідуального і колективного захисту.

За програмою додаткової підготовки з техногенної безпеки працівників об’єктів підвищеної небезпеки здійснення поглиблення знань з питань техногенної безпеки, джерел небезпеки, що за певних обставин можуть спричинити виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті підвищеної небезпеки, та небезпечних речовин, що виготовляються, переробляються, зберігаються чи транспортуються на його території.

Програма пожежно-технічного мінімуму для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, передбачає підвищення рівня загальних пожежно-технічних знань, вивчення правил пожежної безпеки з урахуванням особливостей виробництва, ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволодіння навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

За програмою прискореної підготовки працівників до дій в особливий період ми проводимо навчання способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, які спричинені застосуванням засобів ураження в особливий період, що здійснюється підприємствами, установами та організаціями, які продовжують роботу у воєнний час, і розпочинається одночасно з уведенням в дію планів цивільного захисту на особливий період.

В залежності від особливостей виробничої діяльності компанії співробітники певних спеціальностей мають пройти поглиблене (Спеціальне) навчання з питань пожежної безпеки. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців для консультації з приводу того, який персонал і за якими програмами має пройти навчання.

Замовити курс

Ми проводимо навчання як в Києві, так і по всій Україні. Після закінчення навчання ви отримаєте Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

Ми проводимо виїзні навчання в таких містах як Київ, Київська область, Одеса, Львів, Вінниця, Житомир, Харків, Дніпро та в  інших містах України.

Після закінчення навчання ви отримаєте Протокол перевірки знань та Посвідчення встановленого державного зразка.

Для цього заповніть форму:

Телефонуйте: